Policjant po służbie zatrzymał 23-letniego złodzieja zabawek

18 grudzień 2019
Autor: 
Policjant po służbie zatrzymał 23-letniego złodzieja zabawek Lubuska Policja

Dzięki zaangażowaniu sierż. szt. Tomasza Stelmacha 23-letni złodziej zabawek, nie uniknie odpowiedzialności za kradzież. Mężczyzna został zatrzymany przez policjanta po służbie. 

Policjanci wielokrotnie potwierdzają, że służba w Policji różni się bardzo od pracy wykonywanej przez większość osób. Policjanci nawet po zakończeniu służby i przysłowiowym zdjęciu munduru są w nieustannej gotowości w służbie obywatelom. Kolejne potwierdzenie tej tezy, to postawa sierż. szt. Tomasza Stelmacha z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Gorzowie Wielkopolskim.

W poniedziałek, 16 grudnia br. uwagę policjanta zwróciły krzyki kobiety, która wybiegając z prowadzonego przez siebie sklepu potrzebowała pomocy w związku z kradzieżą. Sytuacja miała miejsce na jednej z ulic w Strzelcach Krajeńskich. Moment ten zauważył sierż. szt. Tomasz Stelmach, który przechodził nieopodal. Funkcjonariusz widząc biegnącego młodego mężczyznę i krzyczącą, zdenerwowaną kobietę szybko zorientował się, że najprawdopodobniej chodzi o kradzież.

Policjant ruszył za mężczyzną i po krótkim pościgu pieszym udało się odzyskać skradzione zabawki, a później zatrzymać mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież. Okazało się, że jest nim 23-latek, znany policjantom z w wcześniejszych interwencji. Mężczyzna został przekazany patrolowi Policji i przewieziony do strzeleckiej komendy celem przeprowadzenia czynności procesowych.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u