Czołowe zderzenie BMW i Hyundaia. Pięć osób zostało rannych!

24 grudzień 2019
Autor: 
Czołowe zderzenie dwóch osobówek. Pięć osób zostało rannych! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwa doszczętnie zniszczone samochody oraz pięć osób poszkodowanych - to bilans porannego wypadku na Drodze Wojewódzkiej numer 132 w Motylewie. Droga jest zablokowana!

We wtorek, 24 grudnia, około godziny 9:21, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Gorzowie Wielkopolskim otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku na Drodze Wojewódzkiej numer 132 w miejscowości Motylewo. Na miejsce zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej, 4 zespoły ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gorzowie Wielkopolskim. 

Sytuacja na miejscu zdarzenia była bardzo poważna, strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wykonać dostęp do osób poszkodowanych. W czołowym, zderzeniu BMW oraz Hyundaia poszkodowanych zostało łącznie pięć osób. Na miejscu pracują już policjanci z gorzowskiej drogówki. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności wypadku.

Droga Wojewódzka numer 132 wciąż jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 12.


Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u