Mężczyzna porażony prądem w Gozdnicy. Interweniował śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

24 grudzień 2019
Autor: 
Mężczyzna porażony prądem w Gozdnicy Fot. OSP Gozdnica

W Gozdnicy (powiat żagański) doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Mężczyzna, który przebywał w stacji transformatorowej, został porażony prądem. Poszkodowany trafił do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 24 grudnia. O godzinie 9:40 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o osobie porażonej prądem. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna przebywał w stacji rozdzielczej, gdzie napięcie sięga około 20000 V.

Na miejsce natychmiast wysłano zespół pogotowia. Wyruszył również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze. Maszyna w asyście strażaków z OSP Gozdnica wylądowała w pobliżu posesji.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Obecnie nie wiadomo, w jakim jest stanie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u