Strażacy z workami pełnymi prezentów odwiedzili zielonogórski szpital!

24 grudzień 2019
Autor: 
Strażacy z workami pełnymi prezentów odwiedzili zielonogórski szpital! Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Strażacy z workami pełnymi prezentów odwiedzili Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze, by choć trochę umilić małym pacjentom pobyt na oddziałach placówki.

Funkcjonariusze z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 2 w Zielonej Górze złożyli świąteczną wizytę na dwóch oddziałach zielonogórskiego szpitala - pediatrii oraz chirurgii dziecięcej. Strażacy wręczyli małym pacjentom drobne upominki.

Chłopaki w tym wyjątkowym dniu postanowili być razem z dziećmi. Chcieli przekazać im drobne upominki, które sami zebrali i przygotowali. Mamy nadzieję, że to chociaż w niewielkim stopniu pocieszy najmłodszych. – mówi starszy kapitan Arkadiusz Kaniak.

Święta na oddziale pediatrii spędzi 10 malutkich pacjentów.

Źródło: Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u