Pożar katedry w Gorzowie Wielkopolskim? "Ktoś widział dym nad budynkiem" (ZDJĘCIA)

28 grudzień 2019
Autor: 
Pożar katedry w Gorzowie? "Ktoś widział dym nad budynkiem" Fot. Czytelnik Adam

Akcja straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim. Ktoś zauważył dym wydobywający się z budynku katedry. Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej.

Wszystko wydarzyło się w sobotni wieczór. Około godziny 23:00 gorzowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zadymieniu wydobywającym się z katedry, która niewątpliwie jest ważnym obiektem dla wszystkich mieszkańców miasta.

Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. - Zadysponowano tyle sił i środków, ile powinno wyjechać do zdarzenia w tym obieckie - mówi dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Strażacy dokładnie sprawdzili cały obiekt. Zgłoszenie nie zostało jednak potwierdzone. - Ratownicy nie zauważyli żadnego ognia ani zadymienia - podkreśla dyżurny.

Przeczytaj też: Pożar w Zielonej Górze. Poszkodowana kobieta uwięziona w płonącym lokalu (ZDJĘCIA, FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u