Zielona Góra: Strażacy ratowali sarnę, która wpadła do kanału

29 grudzień 2019
Autor: 
Zielona Góra: Strażacy ratowali sarnę, która wpadła do kanału Straż Pożarna Zielona Góra

Sarna wpadła do kanału ściekowego w pobliżu oczyszczalni ścieków "Łącza" w zielonogórskiej Łężycy. W akcji dwa zastępy straży pożarnej.

W niedzielę, 29 grudnia, o godzinie 14:30, dyżurny operacyjny zielonogórskich strażaków otrzymał zgłoszenie dotyczące sarny, która wpadła do kanału ściekowego w pobliżu oczyszczalni ścieków "Łącza" w Zielonej Górze-Łężycy. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej.

Strażacy po kilkudziesięciu minutach akcji zdołali wydobyć na brzeg wystraszone zwierzę. Sarna trafiła do Ośrodka Rehabilitacji dla Zwierząt Dziko Żyjących.To kolejna akcja strażaków na tym kanale, poprzednio wpadł do niego łoś - Łoś wpadł do kanału ściekowego w Zielonej Górze. Akcja ratownicza trwała blisko 6 godzin

Fot. Straż Pożarna Zielona Góra

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u