Wschowa: Dwa auta wpadły do rowu. Powód? Oblodzona droga

05 styczeń 2020
Autor: 
Wschowa: Dwa auta wpadły do rowu. Powód? Oblodzona droga Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwa samochody osobowe wypadły z jezdni i wpadły do rowu na Drodze Wojewódzkiej numer 324 w pobliżu miejscowości Szlichtyngowa. Droga jest całkowicie zablokowana.

W niedzielę, 5 stycznia, około godziny 13:30 służby ratownicze z dwóch powiatów: wschowskiego oraz górowskiego zostały zadysponowane do wypadku na Drodze Wojewódzkiej numer 324. Zdarzenie miało miejsce na granicy dwóch województw: lubuskiego i dolnośląskiego. Na miejscu pracowało łącznie 6 zastępów straży pożarnej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym,  na oblodzonym fragmencie jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód wpadł do rowu i dachował. Osobówką podróżowały 3 osoby, które zostały przebadane przez ratowników medycznych. Nic poważnego im się nie stało.

Około 300 metrów od zdarzenia, również w wyniku oblodzonej nawierzchni do rowu wpadł kolejny samochód, którym podróżowała jedna osoba - jej również nic poważnego się nie stało. 

Droga Wojewódzka numer 324 na odcinku Niechlów - Dryżyna została całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u