Poważny poranny wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Droga zablokowana!

09 styczeń 2020
Autor: 
Poważny poranny wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Droga zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 w pobliżu miejscowości Racula. Droga w kierunku Sulechowa jest zablokowana!

W czwartek, 9 stycznia, około godziny 5 nad ranem służby ratownicze powiatu zielonogórskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na 197 kilometrze trasy S3 w pobliżu miejscowości Racula. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Kia Ceed oraz Mazda.

- Samochód osobowy marki Kia Ceed uderzył w bariery energochłonne i stanął w poprzek drogi. W bok pojazdu uderzył kierujący samochodem marki Mazda. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Po zderzeniu kierujący osobówką marki Kia był reanimowany przez ratowników. - Mężczyzna nieprzytomny trafił do szpitala. - dodaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Kierowcy Mazdy nie zdążył w porę zauważyć rozbitego pojazdu na nieoświetlonej drodze. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy ustalali wszystkie okoliczności tego wypadku. Trasa S3 na odcinku z Niedoradza do Zielonej Góry jest obecnie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 10:30.

Godzina 10:00 - Ruch odbywa się lewym pasem. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u