Lubuska Policja nie odnotowała żadnych zdarzeń związanych z 28. Finałem WOŚP

13 styczeń 2020
Lubuska Policja nie odnotowała żadnych zdarzeń związanych z 28. Finałem WOŚP Lubuska Policja

Ponad pół tysiąca funkcjonariuszy dbało nie tylko o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. 

Policjanci w całym województwie dbali o bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w kolejny finał WOŚP. Impreza ta zgromadziła w okolicy scen wiele osób. Kilkuset wolontariuszy mogło liczyć na lubuskich funkcjonariuszy. Policjanci byli widoczni zwłaszcza w miejscach, które przyciągnęły tłumy mieszkańców. Ponad pół tysiąca mundurowych było do dyspozycji wszystkich, którzy tego potrzebowali.

Jeszcze przed niedzielnym finałem policjanci przypominali, by każdy z darczyńców zwracał uwagę na osoby zbierające pieniądze, które powinny być wyposażone w odpowiedni identyfikator. Policjanci byli gotowi, by w razie podejrzeń reagować na sygnały mieszkańców związane z bezpieczeństwem wolontariuszy i osób uczestniczących w imprezach. Nie było jednak takiej potrzeby.

Praca policjantów i właściwe zachowanie uczestników spowodowało, że na terenie województwa lubuskiego nie doszło do żadnego wydarzenia związanego z wolontariuszami i prowadzoną przez nich zbiórką. Sporo osób brało udział w zorganizowanych koncertach. Wokół nich widoczne były policyjne patrole. Również i tutaj nie odnotowano żadnych niepokojących zdarzeń.

Źródło: Grzegorz Jaroszewicz, Zespół Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u