Tragiczny wypadek na DK22. Samochód uderzył w drzewo, zginęła jedna osoba

18 styczeń 2020
Tragiczny wypadek na DK22. Samochód uderzył w drzewo, zginęła jedna osoba Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy uderzył w drzewo na Drodze Krajowej numer 22 pod Strzelcami Krajeńskimi. Jedna osoba zginęła a dwie zostały ranne. Droga jest zablokowana!

W sobotę, 18 stycznia, około godziny 1:30 na Drodze Krajowej numer 22 przed Strzelcami Krajeńskimi jadąc od miejscowości Licheń, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że pojazdem podróżowały łącznie 3 osoby. 

Jedna osoba zginęła na miejscu wypadku, dwie trafiły do szpitala. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Droga może być zablokowana do wczesnych godzin porannych.

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u