Tragedia pod Nową Solą. Pijany spowodował wypadek. Zginęły dwie osoby (FILM)

20 styczeń 2020
Autor: 
Tragedia pod Nową Solą. Pijany spowodował wypadek. Zginęły dwie osoby KPP Nowa Sól/Redakcja

Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu Dróg Wojewódzkich numer 333 oraz 283 w pobliżu miejscowości Rejów w powiecie nowosolskim. Jedna osoba zginęła na miejscu a druga zmarła w szpitalu. Sprawca wypadku był pijany. Na miejscu pracują służby.

Dwa samochody osobowe i jeden dostawczy zderzyły się na skrzyżowaniu Dróg Wojewódzkich numer 333 oraz 283 na wysokości miejscowości Rejów w powiecie nowosolskim. Dwie osoby nieprzytomne były zakleszczona w pojeździe, strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali do nich dostęp, a następnie wyciągnęli z wraku pojazdu. 56-letnia kobieta była długo reanimowana na miejscu zdarzenia, niestety lekarz stwierdził zgon. Kolejna 60-letnia poszkodowana w ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie mimo wysiłku lekarzy zmarła.

Bilans tego wypadku jest zatrważający. Sprawca wypadku, kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra był pod wpływem alkoholu. 44-latek miał blisko promil w wydychanym powietrzu. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl do szpitala trafił również 28-letni kierujący samochodem dostawczym. Mężczyzna jest w szoku, jednak nic poważnego mu się nie stało.

Na miejscu pracują nowosolscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Przejazd przez tzw. Starą Trójkę jest obecnie całkowicie zablokowany!

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u