Pożar domu w Gorzowie. Płonie poddasze. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

30 styczeń 2020
Autor: 
Pożar domu w Gorzowie. Płonie poddasze Fot. Patrycja

Pięć zastępow straży pożarnej walczy z pożarem budynku jednorodzinnego w Gorzowie Wielkopolskim. Pożar objął część poddasza. Strażacy ewakuowali starszą kobietę.

Informacja o pożarze wpłynęła do strażaków w czwartek, 30 stycznia, po godzinie 14;00. W ogniu stanął budynek mieszkalny przy ul. Zielonej w Gorzowie Wielkopolskim. Pożar szybko rozprzestrzenił się po części poddasza.

Na miejscu pracuje już pięć zastępów straży pożarnej, w tym podnośnik hydrauliczny. Przypadkowy świadek ewakuował z budynku starszą, poparzoną kobietę. Trafiła ona w ręce ratowników medycznych. Właścicielka po opatrzeniu przez zespół pogotowia została na miejscu zdarzenia.

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne prowadzą działania od wewnątrz oraz z zewnątrz budynku. Akcja gaśnicza cały czas trwa.

Przeczytaj: Strażak ochotnik z Santocka uratował kobietę z pożaru. "Decydowały sekundy" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u