Wypadek na S3 koło Międzyrzecza. Trzy osoby ranne, droga zablokowana

07 luty 2020
Autor: 
Wypadek na S3 koło Międzyrzecza Redakcja/archiwum

Trzy osoby zostały poszkodowane po wypadku na trasie S3 koło Międzyrzecza. Droga w kierunku Świebodzina jest zablokowana.

Do wypadku doszło w piątek, 7 lutego, około godziny 16:20. Na trasie S3 na wysokości węzła Międzyrzecz-Południe samochód osobowy z nieznanych przyczyn wypadł z trasy i uderzył w bariery energochłonne.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz zespoły pogotowia. Przybyły patrole policji z międzyrzeckiej drogówki. - W wyniku wypadku trzy osoby zostały poszkodowane - informuje dyżurny lubuskich strażaków.

Trasa S3 w kierunku Świebodzina jest zablokowana. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 19:20 - informuje GDDKiA.

Przeczytaj też: Piątka nastolatków zginęła w wypadku w Ciborzu. "Byli pod wpływem narkotyków"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u