Pożar w budynku po byłym szpitalu w Gorzowie Wielkopolskim (ZDJĘCIA, FILM)

18 luty 2020
Autor: 
Pożar w budynku dawnego szpitala w Gorzowie Fot. Dawid

Pięć zastępów straży pożarnej walczy z pożarem budynku po byłym szpitalu w Gorzowie Wielkopolskim. Ogień pojawił się w piwnicy obiektu.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego gorzowskich strażaków we wtorek, 18 lutego, po godzinie 23:50. W opuszczonym budynku po dawnym szpitalu u zbiegu ulic Warszawskiej i Szpitalnej w Gorzowie Wielkopolskim wybuchł pożar.

Na miejscu pracują już cztery zastępy gaśnicze z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych oraz drabina mechaniczna. W drodze są jeszcze ochotnicy z Deszczna i Kłodawy.

Trwa akcja gaśnicza. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne prowadzą działania od wewnątrz i z zewnątrz budynku. Ulica Warszawska na czas akcji jest całkowicie zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u