Śmiertelny wypadek pod Strzelcami Krajeńskimi. Nie żyje 34-latka (ZDJĘCIA)

20 luty 2020
Autor: 
Śmiertelny wypadek na trasie Strzelce - Zwierzyn Fot. Stoją Gorzów

Jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne - to bilans tragicznego wypadku koło Strzelec Krajeńskich. Samochód osobowy zderzył się z autobusem. Droga jest zablokowana.

Informacja o wypadku wpłynęła do strzeleckich służb w czwartek, 20 lutego, około godziny 16:00. Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 156 pomiędzy Strzelcami Krajeńskimi a Zwierzynem czołowo zderzyły się dwa pojazdy: autobus oraz osobowy Hyundai. Do wypadku doszło tuż obok znaku "ZWOLNIJ"...

Siła zderzenia była bardzo duża. Przód osobówki został doszczętnie zniszczony. - Śmierć poniosła 34-letnia kierująca Hyundaiem. Ponadto dwie z pięciu osób podróżujących autobusem trafiły do szpitala - mówi mł. asp. Tomasz Bartos, rzecznik policji w Strzelcach Krajeńskich.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz kilka zespołów pogotowia. Przybyły także patrole z drogówki. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci oraz prokurator.

Droga Strzelce Krajeńskie - Zwierzyn jest zablokowana w obu kierunkach. - Policjanci wyznaczyli objazdy - dodaje mł. asp. Bartos.

Przeczytaj też: Kierowcy zastawiają wyjazd OSP. Wójt: nigdy nie było takich przypadków (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u