Strażacy z Gorzowa zatrzymali pijanego kierowcę. Miał 3 promile alkoholu

20 luty 2020
Autor: 
Strażacy wracali z akcji i zatrzymali pijanego kierowcę Redakcja/archiwum

Zwrócił na siebie uwagę, bo jechał zygzakiem. Strażacy z Gorzowa postanowili więc zatrzymać kierowcę busa. Mężczyzna był kompletnie pijany.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowy wieczór, 20 lutego. Zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 z Gorzowa Wielkopolskiego został zadysponowany do plamy oleju przy ul. Szczecińskiej. Około godziny 21:00 podczas powrotu do jednostki strażacy zainteresowali się Volkswagenem T4. Pojazd cały czas poruszał się zygzakiem.

Strażacy nie zastanawiali się długo i postanowili zatrzymać samochód koło ronda Myśliborskiego. Szybko okazało się, że kierowca oraz jeden z pasażerów jest pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano patrol policji, który tylko potwierdził przypuszczenia ratowników.

- 33-letni mężczyzna kierujący miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu - mówi dla gorzowianin.com sierż. szt. Mateusz Sławek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Przeczytaj też: Taksówkarz przemknął na czerwonym. Nagranie trafiło do policji (FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u