Poważne potrącenie pieszego w Gorzowie Wielkopolskim!

24 luty 2020
Poważne potrącenie pieszego w Gorzowie Wielkopolskim! Gorzowianin.com

Do potrącenia doszło w poniedziałkowy poranek na oznakowanym przejściu dla pieszych na rondzie Górczyńskim w Gorzowie Wielkopolskim. Samochód osobowy potrącił 41-letniego mężczyznę. Nieprzytomny pieszy został przewieziony do gorzowskiego szpitala.

W poniedziałek 24 lutego o godzinie 5:50 na rondzie Górczyńskim doszło do potrącenia na pasach. Mężczyzna przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych od strony Piłsudskiego w kierunku ul. Czartoryskiego (w stronę Castoramy). Natomiast kierowca Volkswagena zjeżdżał z ronda w ul. Górczyńską w stronę ul. Wyszyńskiego. Kiedy mężczyzna był już w połowie przejścia dla pieszych został potrącony przez kierowcę Volkswagena. Siła uderzenia była tak duża, że w szybie zrobiła się dziura. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce reanimowali potrąconego mężczyznę.

- Wyjaśniamy, w jakich okolicznościach doszło do potrącenia 41-letniego pieszego przez 37-letniego kierowcę volkswagena. Nieprzytomny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają przyczyny wypadku. – mówi dla gorzowianin.com Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Źródło: Gorzowianin.com

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.