Trzy osobówki zderzyły się na S3 koło Gorzowa. "To feralne miejsce"

23 luty 2020
Autor: 
Trzy osobówki zderzyły się na S3 koło Gorzowa Fot. Stoją! Gorzów

Kolizja na trasie S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Apelujemy o ostrożność - na wielu drogach w regionie jest bardzo ślisko.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do gorzowskich służb w niedzielę, 23 lutego, przed godziną 15:00. Kierowca BMW jadąc trasą S3 w kierunku Zielonej Góry na wysokości węzła Gorzów Wielkopolski - Zachód wpadł w poślizg. Osobówka kilka razy odbiła się od barierek energochłonnych. aż uderzyło w nią kolejne BMW. Na porozrzucane części od samochodów najechał jeszcze Volkswagen.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia. Przybył też patrol policji z drogówki. Szybko okazało się, że wszyscy uczestnicy zdarzenia nie doznali poważniejszych obrażeń i nie potrzebowali pomocy medycznej.

Często dochodzi tu do zdarzeń drogowych

Jak mówią kierowcy to feralne miejsce. Wystarczy tylko lekki deszcz i już zaraz ktoś rozbije swoje auto w tym miejscu. - GDDKiA powinna pomyśleć nad zmianą nawierzchni lub zastosować coś, żeby była lepsza przyczepność podczas deszczu - pisze Michał.

Przeczytaj też: Duże drzewo runęło na ulicę w Zielonej Górze. "Cud, że nikomu nic się nie stało"Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u