Stłuczka w Gorzowie. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia

27 luty 2020
Autor: 
Stłuczka w Gorzowie. Sprawca zbiegł Fot. Gorzów998

Dwa samochody zderzyły się na ulicy Olimpijskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany przez policję.

Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór, 27 lutego, około godziny 20:30. Kierowca samochodu osobowego marki BMW jadąc ulicą Olimpijską, uderzył w Citroena. Tuż po zderzeniu wraz z pasażerem porzucił rozbite auto i uciekł.

Na miejsce wysłano specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji. Przybyli również strażacy, którzy zabezpieczyli pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Jedna osoba została przebadana przez ratowników medycznych, ale nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Policjanci ustalają wszystkie szczegóły zdarzenia. Jednocześnie inne patrole zostały zaangażowane w poszukiwania kierowcy BMW. Ulica Olimpijska była całkowicie zablokowana przez godzinę.

Przeczytaj też: Plany strażaków na 2020: posterunek PSP w Drezdenku i budowa jednostki w Kostrzynie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u