Kolizja i uderzenie w zaparkowane auta. Sześć pojazdów zniszczonych (ZDJĘCIA)

02 marzec 2020
Autor: 
Zielona Góra: Kolizja i uderzenie w zaparkowane auta Redakcja

Dwie osobówki zderzyły się na Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze. Dodatkowo uszkodzone zostały jeszcze cztery inne samochody.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do zielonogórskich służb w poniedziałek, 2 marca, po godzinie 19:00. Na ulicy Zawadzkiego Zośki zderzyły się dwa pojazdy: Opel Zafira i Renault Laguna. Kierowca Renault tuż po kolizji wjechał w cztery zaparkowane samochody.

Na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej i patrol policji. Przybył także zespół pogotowia. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy i rozlane płyny eksploatacyjne, natomiast ratownicy medyczni przebadali osoby biorące udział w zdarzeniu.

Pas ruchu w kierunku skrzyżowania z ulicą Wyszyńskiego jest zablokowany. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Godzina 21:00 - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Opla planował skręcić w lewo na parking. Wtedy wyprzedzał go kierowca Renault. Pojazdy zderzyły się na pasie ruchu w kierunku ul. Wyszyńskiego.

Przeczytaj też: Przejazd autostradą A2 jeszcze droższy. Zmiany już od dziśRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u