Poranna seria wypadków na drogach! "Jest bardzo ślisko!"

04 marzec 2020
Poranna seria wypadków na drogach! "Jest bardzo ślisko!" Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Poranna seria zdarzeń na drogach w województwie lubuskim. Zablokowane są główne arterie. Jak informują nas czytelnicy - na drogach jest bardzo ślisko! Noga z gazu!

Do pierwszego zdarzenia doszło na trasie S3 w pobliżu miejscowości Niedoradz. Na 209 kilometrze drogi w kierunku Nowej Soli trzy samochody ciężarowe wpadły w poślizg, jezdnia w tym kierunku jest całkowicie zablokowana, utrudnienia mogą potrwać jeszcze godzinę! Nikt nie został ranny.

Na Drodze Krajowej numer 22 w miejscowości Różanki doszło do zderzenia 4 pojazdów. Droga jest całkowicie zablokowana, na miejscu pracują służby ratownicze. Jedna osoba trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

Na Drodze Wojewódzkiej numer 280 w pobliżu miejscowości Czerwieńsk doszło do dachowania samochodu osobowego. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze, jednak w pojeździe nie zastano kierowcy oraz pasażerów. Na miejscu pracuje patrol policji.

Na odcinku Ochla-Niwiska, samochód osobowy wpadł do rowu, ranna została jedna osoba. Na miejscu pracują służby ratownicze, występują utrudnienia w ruchu.

W miejscowości Kalsk, na tzw. Starej Trójce samochód wpadł do rowu, jedna osoba został poszkodowana, na miejscu pracowały służby ratownicze. Mogą występować utrudnienia w ruchu.

Godzina 7:40 - We Wschowie na ulicy Kolejowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów, na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu! W miejscowości Płoty (DW 280), samochód osobowy wypadł z drogi, nikt nie został ranny.

Apelujemy do kierowców o zdjęcie nogi z gazu, miejscami na trasie może występować oblodzenie!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.