Poranny poważny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. W akcji LPR (ZDJĘCIA)

04 marzec 2020
Autor: 
Poranny poważny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. W akcji LPR Lubuska Policja

W wyniku marznących opadów deszczu doszło do oblodzenia wielu dróg w naszym województwie. Policjanci odnotowali szereg kolizji, niestety nie obyło się też bez wypadku.

Wszystko wydarzyło się w środę, 4 marca, około godziny 7 rano, na trasie Bobrowice - Dychów. Kierujący pojazdem marki VW Caddy na łuku drogi wpadł w poślizg, dachował, a następnie wjechał do rowu. Na miejsce wezwano służby ratownicze, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie osoby trafiły do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci.

Kilka godzin wcześniej na Drodze Krajowej numer 32 kierujący pojazdami Audi i Hyundai, jadąc z Zielonej Góry w kierunku Krosna Odrzańskiego, na drodze pomiędzy miejscowościami Pław – Dąbie, wpadli w poślizg i wjechali do przydrożnego rowu po obu stronach jezdni. Nikomu nic się nie stało.

Przeczytaj również - Poranna seria wypadków na drogach! "Jest bardzo ślisko!"

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u