Audi uderzyło w drzewo pod Szprotawą. W akcji śmigłowiec LPR

07 marzec 2020
Audi uderzyło w drzewo pod Szprotawą. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy uderzył w drzewo na Drodze Wojewódzkiej numer 297 pod Szprotawą. W akcji śmigłowiec LPR. 

W sobotę, 7 marca, około godziny 17, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Żaganiu otrzymało zgłoszenie dotyczące wypadku na Drodze Wojewódzkiej numer 297, na wysokości miejscowości Długie pod Szprotawą. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze - Przylepie.

- Kierujący samochodem osobowym marki Audi z niewyjaśnionych okoliczności stracił panowanie nad pojazdem i uderzył czołowo w drzewo. - podaje sierż. szt. Małgorzata Jaszczuk, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu.

Po zderzeniu 20-letni mężczyzna był zakleszczony w pojeździe, strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wykonać dostęp do poszkodowanego. Ranny mężczyzna został przekazany załodze śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.