Śmiertelny wypadek na krajowej "24". Jedna osoba nie żyje (ZDJĘCIA)

09 marzec 2020
Autor: 
Śmiertelny wypadek na krajowej "24". Jedna osoba nie żyje Fot. Kamil

Jedna osoba nie żyje po wypadku na krajowej "24" koło Przytocznej. Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką. Droga jest zablokowana.

Informacja o wypadku wpłynęła do międzyrzeckich służb w poniedziałek, 9 marca, po godzinie 21:30. Na odcinku drogi krajowej nr 24 pomiędzy Przytoczną a Wierzbnem czołowo zderzyły się dwa pojazdy: ciężarówka marki Scania oraz osobówka.

Siła zderzenia była bardzo duża. Osobówka została doszczętnie zniszczona. - Wygląda jak zgnieciona puszka. Licznik w samochodzie miał zatrzymać się na 160 km/h - relacjonuje świadek zdarzenia.

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia. Przybyły także patrole z drogówki. - W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu - informuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci oraz prokurator. Droga krajowa nr 24 jest zablokowana w obu kierunkach.

Przeczytaj też: "Na rondzie prosto" - szaleńcza jazda pijanego kierowcy. Miał ponad 2,5 promila (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u