"Na rondzie prosto" - szaleńcza jazda pijanego kierowcy. Miał ponad 2,5 promila (ZDJĘCIA)

09 marzec 2020
"Na rondzie prosto" - szaleńcza jazda pijanego kierowcy Fot. kolizje/wypadki Gorzów i okolice

Pijany kierowca zupełnie zignorował rondo w Jeninie koło Gorzowa Wielkopolskiego i przejechał po nim na wprost. Jazdę zakończył już po kilku metrach. Mężczyzna został zatrzymany, nie przyznaje się do kierowania autem.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowy wieczór, 9 marca, w Jeninie (gmina Bogdaniec). Około godziny 18:30 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o samochodzie osobowym marki Ford Mondeo, którego kierowca przejechał przez środek ronda i uszkodził pojazd.

- Funkcjonariusze zastali na miejscu 53-letniego mężczyznę. Badanie trzeźwości wykazało, że ma w swoim organizmie ponad 2,5 promila alkoholu - relacjonuje sierż. szt. Mateusz Sławek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Mężczyzna nie przyznaje się do kierowania

53-latek został sprawdzony w policyjnych systemach. Szybko okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto mężczyzna nie przyznaje się, że siedział za kierownicą Forda.

Na miejscu pojawiła się pomoc drogowa, która zabezpieczyła pojazd. Osobówka na lawecie została przetransportowana na policyjny parking. W Jeninie wciąż pracują funkcjonariusze policji, którzy badają dokładnie okoliczności zdarzenia i zbierają materiał dowodowy.

Przeczytaj też: Plaga kradzieży kratek i włazów w Gorzowie. "Poważne zagrożenie dla ludzi" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u