Aresztowany za „inną czynność seksualną” wobec małoletnich (ZDJĘCIA i FILM)

27 czerwiec 2016

Gorzowscy policjanci zatrzymali 30-latka podejrzanego o dopuszczenie się innych czynności seksualnych wobec dwóch nastolatków. Mężczyzna łączony jest również z licznymi kradzieżami, których miał dokonywać jako ochroniarz jednego z hipermarketów. Wartość skradzionych rzeczy, to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Sąd postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu.

W środę /8 czerwca/ gorzowscy policjanci otrzymali informację od rodziców dwóch nastoletnich chłopców o sytuacji, która rozegrała się w lesie niedaleko jednej z miejscowości pod Gorzowem. Według zgłoszenia, trzech jadących rowerem nastolatków w pewnym momencie zostało zatrzymanych przez dorosłego rowerzystę. Mężczyzna próbował dotykać jednego z chłopców w okolice narządów płciowych. Chłopcom udało się w ostatniej chwili odjechać. Napastnik jednak dogonił jednego z nastolatków i wtedy zaczął dotykać jego narządów płciowych. Chłopiec odepchnął mężczyznę i razem z kolegą uciekli. Po powrocie do domu, o całej sytuacji powiadomili rodziców, a ci Policję. Zaledwie kilka dni zajęło gorzowskim kryminalnym dotarcie do mężczyzny łączonego z tą sprawą. Dzięki skutecznej pracy operacyjnej i procesowej policjanci ustalili i zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Został on przewieziony do gorzowskiej komendy, gdzie trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Usłyszał zarzuty z art. 200 §1 KK, grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował 30-latka na trzy miesiące.

Policjanci badają również drugi wątek, który pojawił się w tej sprawie. Po tym, jak zabezpieczyli mieszkaniu zatrzymanego setki rzeczy, które mógł kraść z jednego z hipermarketów na terenie Gorzowa. Okazało się, że zamiast pilnować znajdujących się tam produktów, bo pracował jako operator monitoringu, wynosił je i gromadził w swoim mieszkaniu. W sumie policjanci zabezpieczyli rzeczy (odzież, kosmetyki, alkohol, środki czystości), które mogą być warte kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ten nielegalny proceder trwał kilkanaście miesięcy. Prawdopodobnie niebawem usłyszy zarzuty związane z kradzieżą.

KWP Gorzów Wlkp

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u