Zielona Góra: Uderzył w lampę i ściął znaki. Z auta odpadło koło (ZDJĘCIA)

19 marzec 2020
Autor: 
Zielona Góra: Uderzył w lampę i ściął znaki Redakcja

Wypadł z drogi i wleciał na chodnik, gdzie uderzył w lampę i znaki. - Gdyby znajdowali się tam ludzie to mogłoby dojść do tragedii - mówi świadek zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 19 marca, około godziny 8:00. Kierowca samochodu osobowego marki Ford Mustang jechał ulicą Moniuszki w Zielonej Górze. Pojazd poruszał się w kierunku skrzyżowania ulic 3 Maja, Fabryczna i Długa. Nagle z nieznanych przyczyn auto wypadło z drogi i uderzyło w lampę. Wówczas z pojazdu odpadło koło, a pojazd obrócił się. Następnie osobówka tyłem przeleciała jeszcze około 30 metrów.

Na miejsce przybył patrol policji z zielonogórskiej drogówki. - Całe szczęście, że nikt nie znajdował się na chodniku. Wtedy mogłoby dojść do tragedii - relacjonował świadek kolizji.

Kierowca Mustanga nie odniósł żadnych obrażeń. Pojazd zabrała laweta pomocy drogowej.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u