Kolejne 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Lubuskiem!

24 marzec 2020
Autor: 
Kolejne 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Lubuskiem! Redakcja

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Łącznie to już 21 osób!

Łączna liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie lubuskim wynosi 21 w tym pacjent "zero", który został wyleczony. Aktualnie na terenie lubuskiego 22 osoby są hospitalizowane, 458 osób przebywa na kwarantannie oraz 868 osób objętych nadzorem epidemiologicznym.

Dwa nowe potwierdzone przypadki dotyczą kobiety oraz mężczyzny w sile wieku. Pacjenci trafili na Kliniczny Oddział Zakaźny Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. Oboje powrócili zza granicy, są w dobrym stanie. Mężczyzna to mieszkaniec Zielonej Góry, zaś kobieta pochodzi z województwa mazowieckiego. 


Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy bezpłatny system powiadamiania działający na platformie messenger dot. koronawirusa w Polsce. Kliknij tutaj, aby się zapisać!

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u