Pożar w Kożuchowie. Spłonęły dwa budynki gospodarcze

26 kwiecień 2020
Autor: 
Pożar w Kożuchowie. Spłonęły dwa budynki gospodarcze Redakcja

Cztery zastępy straży pożarnej walczyły z pożarem dwóch budynków w Kożuchowie koło Nowej Soli. Ogień całkowicie strawił obiekty.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego nowosolskich strażaków w niedzielne popołudnie, 26 kwietnia, około godziny 14:00. W ogniu stanęły dwa budynki gospodarcze przy ulicy Lisiej w Kożuchowie.

Na miejscu pracował zastęp straży pożarnej z Nowej Soli oraz trzy samochody z jednostek OSP w Kożuchowie i Studzieńcu. Przybył także patrol policji. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Budynki spłonęły całkowicie

- W wyniku pożaru spłonęła altana z narzędziami ogrodniczymi oraz budynek, w którym składowano drewno na opał. Nikt nie został poszkodowany - relacjonuje st. kpt. Tomasz Duber, rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Nowej Soli.

Działania strażaków zakończyły się jeszcze przed godziną 15:00. Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana.

Przeczytaj też: Strażacy z Trzebiechowa wzięli sprawy w swoje ręce. Szyją i rozdają maseczki (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u