Wypadek czterech osobówek na zjeździe z S3 w Gorzowie. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

15 maj 2020
Autor: 
Wypadek czterech osobówek na zjeździe z S3 w Gorzowie. Dwie osoby ranne Fot. Stoją! Gorzów

Dwie osoby zostały ranne po wypadku w Gorzowie Wielkopolskim. Na zjeździe z trasy S3 koło ulicy Kasprzaka zderzyły się cztery auta.

Do wypadku doszło w piątkowe popołudnie, 15 maja, około godziny 15:00. Jak informuje gorzowska policja, kierowca samochodu marki Audi zjeżdżał z trasy S3. Na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo na osobowym Citroenie, który jechał w kierunku Bolemina. Citroen odbił się od pojazdu i wleciał na Peugeota i Volkswagena.

Na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia oraz kilka patroli z gorzowskiej drogówki. Łącznie w wyniku wypadku dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Policjanci cały czas prowadzą swoje czynności. Ulica Kasprzaka została całkowicie zakorkowana.

Przeczytaj też: Test na koronawirusa bez wysiadania z samochodu. Drive-thru w Gorzowie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.