Pożar kręgielni w Zielonej Górze. W akcji 6 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA, FILM)

25 maj 2020
Autor: 
Pożar kręgielni w Zielonej Górze. W akcji 6 zastępów straży pożarnej Redakcja

Sześć zastępów straży pożarnej gasiło pożar kręgielni w Zielonej Górze. Działania utrudniało bardzo duże zadymienie wewnątrz budynku.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w poniedziałek, 25 maja, około trzydzieści minut po północy. W budynku kręgielni przy ulicy Kożuchowskiej miało dojść do pożaru.

Początkowo do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej. Po potwierdzeniu informacji na miejsce dosłano kolejne samochody, w tym ochotników z Ochli. Przybył też patrol policji, gazownicy oraz pracownicy pogotowia energetycznego.

Sytuacja była opanowana już po około 40 minutach. - Z uwagi na bardzo duże zadymienie i powierzchnię obiektu trudno było znaleźć przyczynę pożaru. Spalił się jeden z elektronicznych stołów do gry - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Na godzinę 1:30 działania strażaków cały czas trwają. Będą oni teraz oddymiać budynek i szukać ewentualnych zarzewi ognia przy pomocy kamery termowizyjnej.

Przeczytaj też: Ratownik medyczny z Zielonej Góry potrzebuje pomocy. "Bywa bardzo ciężko, ale nie poddaje się"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u