Czterolatek na rowerku potrącony w Zielonej Górze. Był na przejeździe dla rowerów (ZDJĘCIA)

27 maj 2020
Autor: 
Czterolatek na rowerku potrącony w Zielonej Górze. Był na przejeździe dla rowerów Fot. Czytelniczka Brygida

Czteroletnie dziecko jadące na rowerku zostało potrącone na ulicy Reja w Zielonej Górze. Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejeździe dla rowerów.

Wszystko wydarzyło się w środę, 27 maja, około godziny 12:00. Kierowca dostawczego Peugeota jechał ulicą Reja w kierunku ul. Moniuszki i nie zatrzymał się przed przejazdem dla rowerów, na którym znalazł 4-latek jadący na rowerku. Chłopiec był pod opieką ojca.

Na miejsce przybył podstawowy zespół pogotowia oraz patrol policji. Dziecko zostało przebadane przez ratowników medycznych trafiło do szpitala na szczegółowe badania. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Kierowca samochodu osobowego został ukarany mandatem - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek na krajowej "27" koło Wilkanowa. Ranny kierowca zmarł w szpitalu (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u