Wypadek na S3. Siedem osób trafiło do szpitala (ZDJĘCIA)

03 lipiec 2016
Anna Warchoł gorzowianin.com

W niedzielę (03.07) po godzinie 11.00 doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej S3, na obwodnicy Gorzowa Wlkp. W wyniku zderzenia siedem osób zostało rannych, w tym dwoje dzieci.

Wszyscy uczestnicy zostali zabrani do szpitala.

W zderzeniu uczestniczył seat i toyota. Seat jechał od strony Szczecina, a toyota od Zielonej Góry. Toyotę zaczął nagle wyprzedzać nieznany pojazd na tzw. „trzeciego”. Kierujący seatem, aby nie zderzyć się z tym autem uciekł w prawo, wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka toyotą. Seatem podróżowały dwie osoby oraz 8-miesięczne dziecko. Kobieta z seata jest w stanie krytycznym.

Droga jest zablokowana w dwóch kierunkach. Utrudnienia mogą potrwać do około godz. 15.00 Policja kieruje ruch ulicami Gorzowa.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u