Trzy osoby zginęły na DK32 przed Leśniowem (ZDJĘCIA)

03 lipiec 2016

Trzy osoby, w tym dwie kobiety i mężczyzna, zginęły w wypadku samochodowym niedaleko Zielonej Góry.

Na drodze krajowej 32, 8 km za Zieloną Górą w kierunku Krosna Odrzańskiego (powiat zielonogórski) samochód osobowy wypadł z drogi. Na miejscu śmierć poniosły trzy osoby. Samochód przemieszczał się w kierunku Krosna. Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i "złapał" pobocze. Przejechał bokiem kilkadziesiąt metrów i wpadł na drzewa. Uderzenie było tak silne, że auto prawie owinęło się wokół nich. Prawdopodobną przyczyną było nadmierna szybkość. W działaniach udział brały 4 zastępy straży pożarnej,  pogotowie, policja i prokurator. 

W tym samym czasie na autostradzie A2 na wysokości miejscowości Lutol Suchy samochód osobowy wypadł z drogi. Poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dziecko, które przetransportowane zostało przez LPR do szpitala. 

Od tygodnia mamy wakacje. Ruch na drogach jest duży. Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności. Jeśli poczujemy zmęczenie zjedźmy na stację paliw. Odpocznijmy, przewietrzmy się i wypijmy kawę. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u