Wypadek koło Żagania. Motocykl uderzył w dzika. Jedna osoba w szpitalu

23 czerwiec 2020
Wypadek koło Żagania. Motocykl uderzył w dzika. Jedna osoba w szpitalu Redakcja/archiwum

Groźne zdarzenie na trasie Żagań - Tomaszowo. Motocyklista zderzył się z dzikiem przebiegającym przez drogę. Ranna pasażerka trafiła do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 22 czerwca, po godzinie 22:00. Kierujący motocyklem jechał ulicą Osiedlową w Tomaszowie. Nagle uderzył w przebiegającego przez jezdnię dzika. Motocyklista oraz jego pasażerka spadli z jednośladu.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji z żagańskiej drogówki. Przybył też zespół pogotowia. - W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła pasażerka motocykla - informuje sierż. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

Droga była zablokowana przez kilka godzin. Bliskie spotkanie z motocyklem zakończyło się dla dzika śmiercią. - Truchło zabezpieczył lekarz weterynarii - dodaje sierż. Szlachetko.

Przeczytaj też: Trzciel: Roczne dziecko spadło ze schodów. W akcji śmigłowiec LPR z Zielonej Góry (FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u