Trzciel: Roczne dziecko spadło ze schodów. W akcji śmigłowiec LPR z Zielonej Góry (FILM)

23 czerwiec 2020
Roczne dziecko spadło ze schodów. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/archiwum

Interwencja śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Trzcielu koło Międzyrzecza. Roczne dziecko spadło ze schodów w domu jednorodzinnym.

Wszystko wydarzyło się we wtorkowe przedpołudnie, 23 czerwca, po godzinie 10:00. Strażacy z OSP Trzciel z uwagi na brak wolnej karetki zostali wezwani na jedną z posesji, gdzie roczne dziecko spadło ze schodów.

W międzyczasie na miejsce wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na pomoc wyruszyła ekipa HEMS z Zielonej Góry. Z czasem dojechali też strażacy z Międzyrzecza oraz lokalny zespół pogotowia.

Ostatecznie nic nie wskazuje, aby dziecko odniosło poważne obrażenia. - Zostało ono przetransportowane do szpitala na obserwację - mówi Justyna Sochacka, rzeczniczka LPR.

Fot. OSP Trzciel

Przeczytaj też: Groźny wypadek pod Międzyrzeczem. Czołówka pojazdów. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u