Wypadek w Wilkanowie. 16-letni motorowerzysta uderzył w osobówkę

23 czerwiec 2020
Autor: 
Wypadek w Wilkanowie. Motorowerzysta uderzył w osobówkę Fot. W. Muszyńska

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Wilkanowie pod Zieloną Górą. Motorowerzysta uderzył w osobówkę. Policjanci blokują jeden pas ruchu.

Do wypadku doszło we wtorkowy wieczór, 23 czerwca, po godzinie 20:00. Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 282 w Wilkanowie w pobliżu skrzyżowania z drogą do centrum miejscowości zderzyły się dwa pojazdy - motorower oraz samochód osobowy.

- 16-letni motorowerzysta uderzył w tył osobowego Volkswagena - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Na miejsce przybył patrol z zielonogórskiej drogówki oraz zespół pogotowia. W wyniku wypadku poszkodowany motocyklista został przetransportowany do szpitala. - U nastolatka podejrzewa się złamanie kończyn - dodaje podinsp. Barska.

Policjanci zablokowali pas ruchu w kierunku Świdnicy. Ruch odbywa się wahadłowo, mogą tworzyć się niewielkie korki.

Przeczytaj też: Trzciel: Roczne dziecko spadło ze schodów. W akcji śmigłowiec LPR z Zielonej Góry (FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u