Wypadek przy pracy w Czerwieńsku. 18-latek był nieprzytomny!

28 lipiec 2020
Wypadek przy pracy w Czerwieńsku. 18-latek był nieprzytomny! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Wypadek podczas pracy w Czerwieńsku. 18-latek został uderzony burtą od przyczepy w głowę. Młody mężczyzna stracił przytomność.

We wtorek, 28 lipca, około godziny 16:30 na terenie jednej z posesji przy ulicy Młyńskiej w Czerwieńsku doszło do wypadku przy pracy. Młody mężczyzna otwierał burtę od przyczepy ciągnika ze zbożem i został uderzony w głowę. 18-latek stracił przytomność. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe oraz policja. 

- Mężczyzna jest trzeźwy. - dodaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 18-latek odzyskał przytomność jednak trafił do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.


Czytaj także - Słubice: Wypadek na krajowej "29". Motocyklista wjechał w ciężarówkę. W akcji LPR

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.