Słubice: Wypadek na krajowej "29". Motocyklista wjechał w ciężarówkę. W akcji LPR

28 lipiec 2020
Autor: 
Słubice: Wypadek na krajowej "29". Motocyklista wjechał w ciężarówkę Redakcja/archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 29 koło Słubic. Motocyklista uderzył w tył ciężarówki. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku we wtorek, 28 lipca, około godziny 12:00. Na 7-kilometrze krajowej "29" w pobliżu Słubic zderzyły się dwa pojazdy - motocykl oraz ciężarówka.

- Kierujący motocyklem podczas wykonywania manewru wyprzedzania nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył ciężarówki - relacjonuje mł. asp. Ewa Murmyło, rzeczniczka słubickiej policji.

Ranny motocyklista w szpitalu

Na miejsce przybyły zastępy straży pożarnej oraz kilka patroli policji. Przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego. W wyniku wypadku ranny motocyklista został przetransportowany do szpitala.

Przeczytaj też: Ciężarówka ze złomem przewróciła się na Trasie Północnej w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u