Pijany wjechał w płot pod Gorzowem. Ranny kierowca i trzech pasażerów (ZDJĘCIA)

29 lipiec 2020
Autor: 
Pijany wjechał w płot pod Gorzowem. Ranny kierowca i 3 pasażerów Fot. OSP Deszczno

Pijany kierowca zakończył jazdę na ogrodzeniu w Ulimiu koło Gorzowa Wielkopolskiego. Pojazd wylądował na boku. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w środowe popołudnie, 29 lipca, chwilę po godzinie 13:50. 38-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel jadąc ulicą Diamentową w Ulimiu (gmina Deszczno), wjechał w betonowe ogrodzenie jednej z posesji.

Siła zderzenia była bardzo duża. Betonowe kawałki płotu wystrzeliły w powietrze i uszkodziły elewacje domu jednorodzinnego, natomiast auto wylądowało na boku.

Ranny pijany kierowca i pasażerowie

Na miejsce wezwano cztery zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Przybyło też kilka zespołów pogotowia, które zaopiekowały się poszkodowanymi. Łącznie do szpitala trafił kierowca oraz trzech pasażerów.

Szybko okazało się, że kierujący Oplem był pijany.

- Miał w swoim organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Ponadto miał też aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Został zatrzymany do dalszych czynności procesowych - mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Przeczytaj też: Akcja policji w Szprotawie. Zlikwidowano plantację konopi indyjskich (ZDJĘCIA, FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.