Pożar przyczepy kempingowej w środku lasu koło Sławy. Spłonęła doszczętnie (ZDJĘCIA)

30 lipiec 2020
Autor: 
Pożar przyczepy kempingowej w środku lasu koło Sławy Fot. OSP Sława

Akcja straży pożarnej w Tarnowie Jeziernym (gmina Sława). W środku lasu płonęła przyczepa kempingowa. Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego wschowskich strażaków w czwartkowy poranek, 30 lipca. Po godzinie 5:50 ogień pojawił się w kompleksie leśnym w pobliżu miejscowości Tarnów Jezierny.

Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej ze Wschowy i Nowej Soli oraz pobliskich ochotników ze Sławy i Lubięcina. Po przyjeździe pierwszego samochodu gaśniczego okazało się, że płonie przyczepa kempingowa.

Sytuacja została szybko opanowana. Mimo to przyczepa spaliła się doszczętnie. Na szczęście była pusta, nikt nie został poszkodowany.

Przeczytaj też: Wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Wypadek na trasie Jasień - Świbna (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u