Wypadek na budowie. Kierowca wywrotki był zakleszczony. W akcji śmigłowiec LPR!

29 lipiec 2020
Autor: 
Wypadek na budowie. Kierowca wywrotki był zakleszczony. W akcji śmigłowiec LPR! OSP Dobiegniew

Poważny wypadek na budowie w Dobiegniewie. Przewróciła się wywrotka, ranny kierowca został zakleszczony w pojeździe. W akcji śmigłowiec LPR.

W środę, 29 czerwca na terenie budowy w Dobiegniewie doszło do wypadku podczas pracy. Samochód ciężarowy z nieznanych przyczyn przewrócił się na bok w wyniku czego zakleszczony został kierowca pojazdu. - Mężczyzna zdołał sam wezwać pomoc. - mówi mł. asp. Tomasz Bartos, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich. 

Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gorzowie Wielkopolskim. Ranny kierowca trafił do szpitala.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u