Wypadek w Klenicy pod Sulechowem. Osobówka uderzyła w drzewo (ZDJĘCIA)

09 sierpień 2020
Autor: 
Wypadek w Klenicy pod Sulechowem. Osobówka uderzyła w drzewo Fot. OSP Klenica

Dwie osoby zostały poszkodowane po wypadku w Klenicy (gmina Bojadła). Osobówka uderzyła w przydrożne drzewo.

Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu w niedzielne popołudnie, 9 sierpnia, około godziny 13:20. 40-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Renault Scenic jechała ulicą Kargowską w Klenicy. Nagle z nieznanych przyczyn zjechała z trasy i uderzyła w drzewo.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej, w tym ochotników z Klenicy i Bojadeł. Przybyli też medycy oraz policja. Łącznie w wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby.

W ostatnim czasie to drugie zdarzenie w powiecie zielonogórskim, kiedy samochód uderza w drzewo. Wczoraj do podobnego incydentu doszło na krajowej "27" koło Wilkanowa.

Aktualizacja: - Kobieta miała w organizmie 1,25 promila alkoholu - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Burze z gradem w Lubuskiem. IMGW: Porywy wiatru do 90 km/h

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u