Wypadek koło Sulechowa. Potrącenie rowerzystki. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

09 sierpień 2020
Autor: 
Wypadek koło Sulechowa. Potrącenie rowerzystki. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja

Wypadek na trasie Mozów - Sulechów. Bus potrącił rowerzystkę. Ranna kobieta trafiła do szpitala śmigłowcem LPR. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w niedzielę, 9 sierpnia, po godzinie 18:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca busa marki Citroen jechał drogą wojewódzką nr 278 w kierunku Sulechowa. Tuż za Mozowem z nieznanych przyczyn potrącił jedną z dwóch rowerzystek jadących w tym samym kierunku.

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej, kilka patroli policji oraz podstawowy zespół pogotowia. Przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Ranna rowerzystka szybko została opatrzona przez medyków. Śmigłowcem LPR została przetransportowana do zielonogórskiego szpitala. Jej obrażenia nie są obecnie znane.

Trasa Mozów - Sulechów jest nieprzejezdna w obu kierunkach. Droga może być zablokowana nawet do godziny 21:00.

Przeczytaj też: Wypadek w Klenicy pod Sulechowem. Pijana kierująca uderzyła w drzewo (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u