Nocny wypadek motocyklisty w Zielonej Górze. Mężczyzna nie ma uprawnień!

09 sierpień 2020
Autor: 
Nocny wypadek motocyklisty w Zielonej Górze. Mężczyzna nie ma uprawnień! Redakcja

Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w budynek na ulicy Chrobrego w Zielonej Górze. Mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania tego typu pojazdami!

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 8 sierpnia, około godziny 23 na ulicy Chrobrego w Zielonej Górze. Kierujący motocyklem marki Kawasaki z niewyjaśnionych przyczyn przewrócił się. Maszyna przeleciała kilka metrów po drodze zahaczając o drzewo o przecinając chodnik. Motocykl zatrzymał się dopiero po uderzeniu w budynek. - Kierujący nie posiada uprawnień. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Rzecznik Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Na miejscu zdarzenia pracował zastęp straży pożarnej, strażacy zabezpieczyli wyciekające z pojazdu płyny eksploatacyjne. Kierujący motocyklem został przetransportowany do szpitala na szczegółowe badania. Ostatecznie zdarzenie zostało zaliczone jako kolizja drogowa. 

Czytaj także - Wypadek koło Sulechowa. Potrącenie rowerzystki. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u