Makabryczne odkrycie w Żaganiu. Z Bobru wyłowiono ciało mężczyzny

18 sierpień 2020
Makabryczne odkrycie w Żaganiu. Z Bobru wyłowiono ciało mężczyzny Fot. Redakcja/archiwum

Służby wyciągnęły ciało starszego mężczyzny z rzeki Bóbr w Żaganiu. Były to zwłoki 63-latka poszukiwanego przez żagańską policję od kilku dni.

Zgłoszenie o znalezieniu ciała w Bobrze wpłynęło do policjantów z Żagania we wtorek, 18 sierpnia. Informację przekazał przypadkowy przechodzień, który zauważył zwłoki w pobliżu ulicy Żelaznej.

Na miejscu zjawiły się patrole policji oraz strażacy. Służby wspólnymi siłami szybko wyciągnęły z rzeki zwłoki starszego mężczyzny.

Był poszukiwany od trzech dni

Mundurowi szybko ustalili tożsamość mężczyzny. - Policjanci poszukiwali 63-latka. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie w sobotę, w godzinach popołudniowych - mówi podkom. Aleksandra Jaszczuk, rzeczniczka policji w Żaganiu.

Teraz sprawą zajmuje się prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok, która pozwoli ustalić przyczyny śmierci.

Przeczytaj też: Gorzów: Blisko 80 strażaków i ponad 15 pojazdów w akcji. Ćwiczenia kompanii gaśniczej (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u