Żagań: Policyjny pościg za BMW zakończony wypadkiem. Ranna jedna osoba!

18 sierpień 2020
Autor: 
Żagań: Policyjny pościg za BMW zakończony wypadkiem. Ranna jedna osoba! Fot. Żagań tymczasem

Policyjny pościg za kierowcą BMW ulicami Żagania. Uciekający kierowca wjechał w wiatę przystankową i potrącił mężczyznę. Pojazd zatrzymał się dopiero na zaparkowanych w pobliżu samochodach.

We wtorek, 18 sierpnia, około godziny 20 na ulicy Sobieskiego w Żaganiu policjanci podjęli próbę kontroli drogowej pojazdu marki BMW. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe w radiowozie nadając sygnał kierowcy do zatrzymania się. - Kierujący nie zatrzymał się i kontynuował jazdę. Policjanci podjęli pościg za autem. - podaje podkom. Aleksandra Jaszczuk, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu.

Podczas pościgu kierowca BMW spowodował kolizję z samochodem nauki jazdy, mimo to kontynuował ucieczkę. W pewnym momencie kierujący uderzył w wiatę przystankową znajdującą się przy postoju taksówek na ulicy Księżnej Żaganny. BMW zatrzymało się dopiero po uderzeniu w zaparkowane koło wiaty pojazdy. Potrącony został mężczyzna siedzący pod wiatą. Ranny trafił do szpitala w Żarach.

- Kierujący BMW wysiadł z pojazdu i uciekł. Trwają czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia oraz zatrzymanie kierującego. - dodaje podkom. Aleksandra Jaszczuk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u