Gorzów Wielkopolski: 32-latek szarpał kierującą taksówką oraz zabrał jej kilkaset złotych!

20 sierpień 2020
Autor: 
Gorzów Wielkopolski: 32-latek szarpał kierującą taksówką oraz zabrał jej kilkaset złotych! Policja Gorzów Wielkopolski

Skuteczna praca gorzowskich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania mężczyzny, który w trakcie kursu szarpał kobietę kierującą taksówką, a także zabrał jej pieniądze. Gdy udało się wypchnąć go z auta, próbował jeszcze dostać się do środka przez szyberdach. Kobiecie udało się odjechać. Podejrzany usłyszał już zarzuty.

Do kobiety na postoju taksówek w minioną niedzielę około godziny 3 w nocy podszedł mężczyzna, który zamówił kurs do jednej z pobliskich miejscowości pod Gorzowem Wielkopolskim. Nic nie wskazywało na to, że klient może stać się agresywny. Mężczyzna bełkotał, bo prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu. W pewnym momencie zaczął szarpać kobietę. Kierująca skutecznie się broniła i po chwili udało jej się wypchnąć mężczyznę poza pojazd. Próbował jeszcze dostać się do auta przez drzwi kierowcy, a następnie po masce przez szyberdach. Kobieta uruchomiła silnik i udało jej się odjechać. Po chwili zorientowała się, że z auta zginęło jej kilkaset złotych.

Policjanci informacje o zdarzeniu otrzymali od kierującej po kilku godzinach. Od razu jednak kryminalni z komisariatu i śledczy przystąpili do działań. Zebrali niezbędne informacje i dążyli do ustalenia podejrzanego. Dzięki działaniom operacyjnym policjantów, we wtorek zatrzymany został 32-latek z powiatu gorzowskiego. Po przesłuchaniu usłyszał zarzuty związane z naruszeniem nietykalności cielesnej i kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Źródło: podkom. Grzegorz Jaroszewicz, Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u