Śmiertelne potrącenie na pasach w Zielonej Górze. Pieszy zmarł na miejscu (ZDJĘCIA)

30 sierpień 2020
Autor: 
Śmiertelne potrącenie na pasach w Zielonej Górze. Pieszy zmarł na miejscu Redakcja

Samochód osobowy śmiertelnie potrącił pieszego na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Życia mężczyzny nie udało się uratować. Ruch w miejscu wypadku odbywa się jednym pasem.

Do wypadku doszło w niedzielne popołudnie, 30 sierpnia, po godzinie 16:00. Kierowca samochodu osobowego marki Honda jechał Trasą Północną od ronda z Przylepu w kierunku ronda Batorego. Na wysokości ulicy Dekoracyjnej uderzył w mężczyznę przechodzącego po przejściu dla pieszych.

Pieszy zmarł w karetce

Na miejsce przybył specjalistyczny zespół pogotowia oraz kilka patroli policji. Niestety lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Ruch na Trasie Północnej odbywa się jednym pasem. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 19:00.

Godzina 19:20 - Więcej informacji: Zielona Góra: Śmiertelnie potrącił pieszego. Był pod wpływem amfetaminy!

Przeczytaj też: Wypadek pod Ośnem Lubuskim. Ciężarówka potrąciła rowerzystkę. W akcji śmigłowiec LPR

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.