Wózek widłowy śmiertelnie przygniótł młodego mężczyznę. W akcji śmigłowiec LPR!

10 wrzesień 2020
Autor: 
Wózek widłowy śmiertelnie przygniótł młodego mężczyznę. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archwium

Tragiczny wypadek na terenie jednej z firm w miejscowości Niegosławice. Wózek widłowy śmiertelnie przygniótł mężczyznę. W akcji śmigłowiec LPR!

W czwartek, 10 września przed godziną 14 na terenie jednej z firm w Niegosławicach doszło do wypadku przy pracy. Wózek widłowy przewrócił się i przygniótł mężczyznę, na miejsce wezwane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy we Wrocławiu. Przed przyjazdem służb pracownicy firmy unieśli przewrócony wózek i wydobyli poszkodowanego mężczyznę.

Ratownicy prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową u 28-latka, niestety nie przyniosła ona zamierzonego efektu. Lekarz stwierdził zgon. Na miejscu wypadku swoje czynności prowadzi policja pod nadzorem prokuratury oraz Państwowa Inspekcja Pracy. Prowadzone śledztwo w Prokuraturze Rejonowej w Żaganiu wykaże okoliczności tragicznego wypadku.

- Pracownik wjechał wózkiem widłowym na rampę chcąc wjechać do naczepy ciężarówki, rampa się przewróciła a wózek przygniótł tego pracownika. Wózek widłowy miał wszelkie potrzebne dokumenty. - mówi prokurator Łukasz Wojtasik. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u